دی 28 1400 02:51
فهرست
پیوندهابرگزاری نشست دفاتر پیشخوان در اداره ثبت احوال
اخبار

برگزاری نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات دفاتر پیش خوان شهرستان برخوار

در روز پنج شنبه مورخ 7/10/1396 در اداره ثبت احوال با حضور مدیران دفاتر پیشخوان و اداره پست نشستی جهت بررسی موانع و مشکلات دفاتر پیشخوان در ارتباط با کارت ملی هوشمند برگزار گردید و ضمن اظهار نظر پیرامون مشکلات ثبت نام مردم  راهکارهایی از طرف ریاست اداره ثبت احوال و کارشناسان مربوطه ارائه گردید.

انجام کارهای بانکی با کارت ملی هوشمند
انجام کارهای بانکی با کارت ملی هوشمند

سخنگوی سازمان ثبت‌ احوال کشور:طرح آزمایشی استفاده از کارت ملی هوشمند که قرار است ظرف یکی، دو هفته آینده آغاز شود با هدف دسترسی به اطلاعات هویتی افراد.
🔹تمام کارت‌هایی که تاریخ اعتبارشان تا قبل از ۲۹ اسفند ۹۶ است، از اول فروردین سال ۹۷ فاقد اعتبار هستند و افراد باید تا پایان اسفند ۹۶ برای ثبت‌نام کارت‌ملی هوشمند اقدام‌ کنند.

اجرای طرح استفاده از کارت ملی هوشمند در هفته آینده
اجرای طرح استفاده از کارت ملی هوشمند در هفته آینده

معاون فناوری اطلاعات و آمر جمعیتی سازمان ثبت احوال گفت: هفته آینده استفاده از کارت ملی هوشمند در یکی از دستگاه‌ها آغاز می‌شود و مردم تفاوت کارت ملی هوشمند و کارت ملی معمولی را متوجه خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حمید پارسایی بعد از ظهر امروز در همایش روز ملی ثبت احوال اظهار کرد: در بحث هویت مجازی که دو دهه است در دنیا مطرح است، تعیین هویت افراد در فضای مجازی مورد توجه دولت الکترونیک بوده است و دولت الکترونیک زمانی به مرحله اجرا درمی‌آید که هویت افراد در فضاهای غیر حضوری اثبات شود.

وی با بیان این که وظیفه کارت ملی هوشمند، تصدیق هویت افراد در فضای مجازی و واقعی است، تصریح کرد: کارت ملی هوشمند وسیله‌ای برای پوشش نقص‌های فعلی است.

معاون فناوری اطلاعات و آمر جمعیتی سازمان ثبت احوال در پایان بیان داشت: هفته آینده استفاده از کارت ملی هوشمند در یکی از دستگاه‌ها آغاز می‌شود و مردم تفاوت کارت ملی هوشمند و کارت ملی معمولی را متوجه خواهند شد.

هفته ثبت احوال گرامی باد
هفته ثبت احوال گرامی باد

سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال گرامی باد

سومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی-برخوار در سال96
سومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی-برخوار در سال96

سومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان برخوار در تاریخ 22 آذر 1396 در محل فرمانداری شهرستان برخوار به ریاست معاون فرماندار(جناب آقای سلطانی) برگزار گردید.

سومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان برخوار

جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان برخوار

جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان مورخ 1396/9/22در محل فرمانداری شهرستان به ریاست معاون فرماندار برگزار گردید .در این جلسه ضمن پیگیری مصوبات جلسات گذشته رئیس اداره ثبت احوال با تآکید به ثبت در مهلت قانونی وقایع فوت از تمامی عوامل دست اندر کار شهرستان مساعدت و همکارا خواستار گردید.

 

 

 

 

 

امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی